UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja myślę, że w Koszalinie mimo tak znacznej różnicy w zdobytych punktach dziewczyny zawalczą. co do dzisiejszego meczu to łatwo zdobyte punkty. Pogoń słabiutka. Jak się patrzy na tabelę szkoda głupio zgubionych punktów. sezon oczywiście poniżej oczekiwań ale powinno być lepsze miejsce niż 10