UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może słabiutka Szulc została zwolniona z jakiegoś innego klubu, bo dzisiaj usiłowała biegać po boisku?Cuda w Starcie, cuda. Gra większości zawodniczek na poziomie Pogonii, gdyby zagrały u nich te Białorusinki, a u nas zabrakło Wasak i Janaczek, to nie wiem jak by to się skończyło. Przy tak słabej i niskiej obronie dwie wieże, Aleksandrowicz i Frąckiewicz same powinny rzucić 15 bramek, rzuciły ledwo 3 i jak dla mnie powinny się już pakować. Żeby była ósemka trzeba wygrać prawie(a najlepiej)wszystko, co niestety czarno widzę. Realne jest 9 miejsce i uniknięcie kompromitującej walki w barażach.

hd

Anuluj