UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi top11,śmiem wnioskować, że ciebie obchodzi kobieca piłka, w końcu wszedłeś w ten artykuł i nawet się wypowiedziałeś (tracąc swój jakże cenny czas).

do top11

Anuluj