UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po Elbląskiej hali piłka goni, zawsze my wygramy, nigdy oni, zawsze będzie dobrze, nigdy nie jest źle, Etna jest najlepsza i każdy o tym wie!

Zawsze wierny

Anuluj