UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po Elbląskiej hali piłka goni, zawsze my wygramy, nigdy oni, zawsze będzie dobrze, nigdy nie jest źle, Etna jest najlepsza i każdy o tym wie!
Zawsze wierny
Po Elbląskiej hali piłka goni, zawsze my wygramy, nigdy oni, zawsze będzie dobrze, nigdy nie jest źle, Etna jest najlepsza i każdy o tym wie!
Zawsze wierny