UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spektaklu nie widziałam, ale czytając nienawistne, pełne świętego oburzenie komentarze można odnieść wrażenie, że Elbląg to miasto ortodoksyjnych katolików, ludzi etycznie i moralnie nieskalanych, brzydzących się każdym rodzajem brudu świata tego. Co więcej; są to sami wróżbici. Magiczna kula im powiedziała, że dni elbląskiego Teatru są policzone. No, no. .. , że też akurat tu musiano postawić taki Teatr - prawdziwy dom rozpusty i moralnej zgnilizny, który swymi obelżywymi spektaklami kala dziewicze dusze widzów… Ludzie! Cokolwiek by Wam nie zaserwować, ciągle źle. Na „ Mein Kampf” też narzekaliście, bo w Teatrze kurkę biedną męczyli. Życzliwości trochę. Błagam! Negatywne opinie można wyrażać w normalny sposób, nie uciekając się do argumentów ad personam. Tak czy inaczej na spektakl pójdę, bo wywołał silne emocje, znaczy że jest świetny, nawet jeśli źle promowany. Gratuluję twórcom przedstawienia.

IPS

Anuluj