UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rewelacyjne przedstawienie, doskonały tekst, choć nie należący do najłatwiejszych. Porusza trudną tematykę, wspaniale odegrane role aktorskie. REWELACYJNA p. Adamiak jako Matka i p. Tomasik jako Piotr. Polecam, tym wszystkim, którzy od teatru wymagają czegoś więcej niż pustego śmiechu. A zakłamane kołtuństwo będzie krzyczało o wulgaryzmach i zboczeniach i jak zwykle zasłoni story w mieszkaniu, żeby nikt nie widział, i zasłoni uszy, gdy za ścianą mąż nawala żonę i dzieciaki, bo po co słyszeć!!! Ważny i potrzebny spektakl, który porusza, choć i pośmiać się można.

sto-krotka

Anuluj