UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet jeśli jest wokół nas trudna rzeczywistość, to po co dołować się jeszcze bardziej oglądając jakieś dewiacje. Wiele filmów czy przedstawień teatralnych wielokrotnie poruszało niełatwą tematykę relacji międzyludzkich, pozwalając spojrzeć na to z boku. Tu chodzi o coś innego- o sposób, w jaki zostało to przedstawione w omawianej sztuce teatralnej. Niepotrzebne były min. wulgaryzmy, wyśmiewanie chorób, również psychicznych, pokazywanie dosłownie popędów i nałogów, i wiele innych "scenek". Stąd niesmak i nieprzychylne komentarze z widowni. ..