UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teatr powinien rozmawiać z widzem o rzeczywistości, która nas otacza. Nie chcemy tej sztuki, bo dotyka dogłębnie codzienności dwóch pokoleń Polaków, Czechów. .. .itd. Bolesna rzeczywistość i codzienność przepełniona samotnością, nieumiejętnością nawiązywania właściwych relacji z innymi ludźmi, bez miłości, czarna tragikomedia gdzie śmiech jest na granicy łez. Jak w życiu większości z nas. Zakłamują swoje życie ci, którzy próbują powiedzieć, że tak nie jest.

Ech!

Anuluj