UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tą sztuką nasz teatr psuje o sobie opinię. Decydując się na taką "odważną" tematykę nie zjedna przychylności widzów, a wręcz odstraszy. Nawet tym, którzy mają dystans do siebie i oczekują więcej niż rozrywkowej tematyki- nie polecam. Szkoda czasu, pieniędzy, zdrowia. ..