UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam ten spektakl wszystkim, którzy od teatru oczekują coś więcej niż łatwej, widowiskowej rozrywki. Jest trudny, wymaga ogromnego poczucia dystansu do siebie i świata. Świat nie jest czarny i biały - jest totalnie pokręcony. Szkoda, że przedstawienie w naszym zaściankowym Elblągu spodoba się tylko niewielu - tym większe podziękowania za odwagę, ze taka sztuka mogła się znaleźć w repertuarze.

sredni

Anuluj