UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Wszystko z ogromnym poczuciem humoru" -przeczytałam przed premierą. Niestety nie potrafię się śmiać słysząc co chwilę wulgaryzmy, pokazane obłędy i choroby psychiczne wielu ludzi, agresję, krzyki, zboczenia seksualne i dewiacje. .. Nie było mi do śmiechu. .. Dobrze, że pan prezydent zobaczył to wszystko. Żenada. Wstyd.