UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Wszystko z ogromnym poczuciem humoru" -przeczytałam przed premierą. Niestety nie potrafię się śmiać słysząc co chwilę wulgaryzmy, pokazane obłędy i choroby psychiczne wielu ludzi, agresję, krzyki, zboczenia seksualne i dewiacje. .. Nie było mi do śmiechu. .. Dobrze, że pan prezydent zobaczył to wszystko. Żenada. Wstyd.


Anuluj