UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na pewno nie będę zachęcać nikogo na to przedstawienie. Smutne jest to, że nasi dobrzy aktorzy marnują się grając coś tak nienormalnego i wulgarnego.


Anuluj