UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pewno nie będę zachęcać nikogo na to przedstawienie. Smutne jest to, że nasi dobrzy aktorzy marnują się grając coś tak nienormalnego i wulgarnego.
Na pewno nie będę zachęcać nikogo na to przedstawienie. Smutne jest to, że nasi dobrzy aktorzy marnują się grając coś tak nienormalnego i wulgarnego.