UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze zagrana dobra sztuka "moralnego niepokoju"poruszająca sprawy samotności w grupie (w rodzinie) w sposób ironiczny, komiczny z dobrze wyważoną, niestresującą nutką tragizmu. Elbląski teatr po raz kolejny zachwycił mnie bardzo zmagając się z ambitnym repertuarem. Mała ilość młodzieży na premierze była powodem śmiertelnej powagi na widowni do czego w Elblągu należy niestety się przyzwyczaić. Hero


Anuluj