UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po premierze:sztuka teatralna typu"ciężki kaliber". Rozbolała mnie głowa już w trakcie oglądania. Szkoda czasu na oglądanie czegoś takiego. Jestem zniesmaczona.


Anuluj