UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłem, widziałem twierdze, że nie było źle - początek wyśmienity :) ale niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i doprowadzają do porażki, ale trudno trzeba walczyć dalej !!!

magdalenczyk

Anuluj