UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłem, widziałem twierdze, że nie było źle - początek wyśmienity :) ale niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i doprowadzają do porażki, ale trudno trzeba walczyć dalej !!!
magdalenczyk
byłem, widziałem twierdze, że nie było źle - początek wyśmienity :) ale niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i doprowadzają do porażki, ale trudno trzeba walczyć dalej !!!
magdalenczyk