UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co tu dużo gadać, Aleksandrowicz zawiodła po raz n-ty, zresztą nie zagrała chyba jednego dobrego meczu w barwach Startu. Tyle, że nie ona jedna, a wzmocniony finansowo zarząd podobno mierzy wysoko. No to ma szerokie pole do popisu, bo wzmocnień potrzebują poza środkiem rozegrania praktycznie wszystkie pozycje. Janaczek, Wasak, Kordunowska, Wolska jak wróci do pełnej dyspozycji i to wszystkie zawodniczki które nie zawodzą praktycznie nigdy, walczą na 100% i nie odstają poziomem od czołowych zespołów. I na koniec, że tak spytam, co z tą Czeszką, bo różnie mówią:)

hd

Anuluj