UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mecz do wygrania. .. kilka niepotrzebnych zmian nie będę wymieniac nazwisk aby nie demotywowac dziewczyn. Janaczek i Grudka na rozegraniu bardzo dobry występ, Hania na kole tez walczyła reszta dziewczyn nie miała dnia (Cekała- ale ją lubię; )) a pozostałe nie miały chęci-bały się walczyć. .nie wiem ALE PRZEDE WSZYSTKIM NIETRAFNE ZMIANY TRENERA. .. .pozdrawiam aby w nastepnym meczu było lepiej :)
nowy fan eks