UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wczoraj rozmawialem na ten sam temat ze znajomym. za tak skandalicznym stanem chodnikow stoi po prostu inny wykonawca niz w latach wczesniejszych. komentarze otworzyły mi na to oczy. pozdrawiamy prezydenta i wmpd z olsztyna, ktore niestety nieudolnie probuje sobie radzic z zimą.

jacek elblag

Anuluj