UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie wiem, skąd się to bierze, ale dobre 90 procent postów antynowaczykowych jest pisane przez analfabetów.
Ja nie wiem, skąd się to bierze, ale dobre 90 procent postów antynowaczykowych jest pisane przez analfabetów.