UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś złamie nogę, bądź zwichnie staw to wzywać policje na miejsce żeby notatkę spisali, a później udac się do prawnika i założyć sprawę w sądzie przeciwko spółdzielni. Wygrana gwarantowana.
fj
Jak ktoś złamie nogę, bądź zwichnie staw to wzywać policje na miejsce żeby notatkę spisali, a później udac się do prawnika i założyć sprawę w sądzie przeciwko spółdzielni. Wygrana gwarantowana.
fj