UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś złamie nogę, bądź zwichnie staw to wzywać policje na miejsce żeby notatkę spisali, a później udac się do prawnika i założyć sprawę w sądzie przeciwko spółdzielni. Wygrana gwarantowana.

fj

Anuluj