UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kasy nie ma na odśnieżanie. Grześ rozdał premie za oszczędności. I skąd wziąść jak nie ma kasy /
Dziura w budrzecie
Kasy nie ma na odśnieżanie. Grześ rozdał premie za oszczędności. I skąd wziąść jak nie ma kasy /
Dziura w budrzecie