UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, jak zwykle zima zaskakuje drogowców. W tym roku mają nieźle zaoszczędzone rezerwy piachu, a drogi są tragiczne. W mieście jako tako, ale po za granicami miasta gmina Elbląg chyba zapomina, że też są drogi, którymi mieszkańcy nie mogą dostać się do miejsc pracy. ..

Mieszczanka

Anuluj