UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg, to nie Poznań czy Wrocław -niestety( a szkoda). Bo tam, z niemiecką precyzją zaraz chodniki są odśnieżane. W Elblagu za nieodśnieżone chodniki nikt nie odPowiada, tylko siedzą na dupach i czkają aż ludzie na butach rozniosą. Przystanki też nie odśnieżone, min. ul. Grota Roweckiego (pod oknem Grzesia, nie widzi ?), ul. Piłsudzskiego i pare innych. Ulice :Kopernika

W d...mam władze miasta

Anuluj