UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do sfrustrowanego w celu sprostowania. Piszesz:". .. chcecie żeby ludzie którzy są od 3-4 miesięcy stworzyli. .. " Otóż tak mi to nie wyglądało więc sprawdziłem na tym portelu. .Prezes od wiosny 2010,wiceprezes od lipca 2011,szanowny dyrektor od września 2011.Byłaby to prawda, gdyby ludzie to tylko dyrektor. Tak chyba nie jest. Szanuję Waszą pracę, ale wyników brak. I nie ma co się gniewać, tylko przyznać, że droga daleka. A to, że nikt nie obiecywał w tym sezonie medalu, to prawda, ale nie ma nic do rzeczy. Po co obiecywać. A nuż ktoś się przyczepi i będzie pytał? Skład został wyraźnie wzmocniony b. dobrą Janeczek i powinno to wyglądać dużo lepiej. A nie wygląda. Rezygnujecie z młodzieży wychowanej przez najlepszego w Elblągu trenera. Zapowiadacie wzmocnienia. Jakie? Już to widzę. Powielacie błąd poprzedniego prezesa i trenera. Ale macie za sobą część kibiców. Jestem ciekaw jak długo. Jednak życzę powodzenia i kończę wymianę poglądów.