UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten mecz nie wygrał Łączpol tylko sędziowie zwłaszcza ten łysy który widział tylko i wyłącznie faule naszych zawodniczek Na miejscu trenera monitował bym u przedstawiciela, chociaż ten też bardziej zajęty był upominaniem rozgrzewających się zawodniczek z naszego zespołu niż tym co się działo na boisku ! Dziękujemy Starcie, Dziewczyny pokażcie że stać was na więcej a kibice zawsze z wami będą !

Jasność niezalogowany

Anuluj