UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na koncercie niestety nie byłem. Wielkie brawa dla pani Olgi Kaszubskiej która w swoim artykule przepięknie oddaje cudowny klimacik wspaniałej, ponadczasowej muzyki. Można by powiedzieć "artykuł pisany sercem wysadzanym brylantami". Pozdrawiam. Hero