UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zimą to akurat dużo osób nosi szalik:) A ja sądzę, że galeria nie jest po to, żeby pokazywać tylko rzeczy, które będą się podobały większości ludzi (przeciętnym elblążanom). Ma też prowokować do dyskusji - i tym razem jak widać sprowokowała. Mnie też nie wszystko się podobało i sam wernisaż zrecenzowałabym (gusto)podobnie. Mimo to cieszę się, że poszłam, bo lubię przebywać w galerii chociażby dla jej pięknego wnętrza. Uważam też, że na wernisaże przychodzą ciekawi ludzie - lubię ich spotykać w tym miejscu i dobrze się wśród nich czuję. Wernisaż bywa po prostu dobrym pretekstem do tego, żeby pobyć w ciekawym miejscu. Dodam jeszcze, że stałą kolekcję obrazów galerii mogę bardzo często oglądać bez cienia znudzenia. Rekompensuje mi to sztukę, która nie do końca do mnie przemawia.
szalikowiec