UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękny koncert ale to zasługa wybitnych solistów, oczywiście też naszej orkiestry. Zauważyłam, że od jakiegoś czasy, oferta koncertów jest na dużym poziomie. Do zobaczenia.
Piękny koncert ale to zasługa wybitnych solistów, oczywiście też naszej orkiestry. Zauważyłam, że od jakiegoś czasy, oferta koncertów jest na dużym poziomie. Do zobaczenia.