UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny koncert ale to zasługa wybitnych solistów, oczywiście też naszej orkiestry. Zauważyłam, że od jakiegoś czasy, oferta koncertów jest na dużym poziomie. Do zobaczenia.


Anuluj