UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejna wystawa w galerii: sztuka dla sztuki a nie dla mieszkancow oj znowu kogos ponioslo panie dyrektorze-przyszly doktorze, a moze i nie


Anuluj