UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolejna wystawa w galerii: sztuka dla sztuki a nie dla mieszkancow oj znowu kogos ponioslo panie dyrektorze-przyszly doktorze, a moze i nie
kolejna wystawa w galerii: sztuka dla sztuki a nie dla mieszkancow oj znowu kogos ponioslo panie dyrektorze-przyszly doktorze, a moze i nie