UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My tu sobie możemy, co najwyżej ponażekać, popisać, pogadać, a elblaska prokuratura i tak ma głęboko w dupie opinię publiczną.

Ech,życie w POlandii !

Anuluj