UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My tu sobie możemy, co najwyżej ponażekać, popisać, pogadać, a elblaska prokuratura i tak ma głęboko w dupie opinię publiczną.
Ech,życie w POlandii !
My tu sobie możemy, co najwyżej ponażekać, popisać, pogadać, a elblaska prokuratura i tak ma głęboko w dupie opinię publiczną.
Ech,życie w POlandii !