UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kto wie czy porażki z poprzedniej rundy z cetniewem i kwidzynem się wliczają do tej rundy czy wszystko od nowa ???

baskeciarz-amator

Anuluj