UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widac ze Wroclaw to byl bardzo mlody zespol jak beda sie dalej razem "rozwijac" to moga narobic troche szumu, nie to co u Nas graly same 30stki (bez obrazy) czemu trener nie wpuscil mlodych zawodniczek na wiecej min a nie na 3 min do konca? niestety ale na samym treningu to sie oe nigdynie rozwina a cudow od nich oczekuja.

różna polityka

Anuluj