UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widac ze Wroclaw to byl bardzo mlody zespol jak beda sie dalej razem "rozwijac" to moga narobic troche szumu, nie to co u Nas graly same 30stki (bez obrazy) czemu trener nie wpuscil mlodych zawodniczek na wiecej min a nie na 3 min do konca? niestety ale na samym treningu to sie oe nigdynie rozwina a cudow od nich oczekuja.
różna polityka