UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby pogodzić wszystkich, WOŚP i Jurek mają wielkie serce, niech każdy pomyśli ile dają dobrego dla ludzi na pewno trochę więcej niż NFZ. Myślę, że nasi duchowni także mogliby pokazać swoje i chociaż jedną tackę przekazać na ten szczytny cel, który powinni popierać. mamuśka