UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego zbierają pod kościolem? Duzo ludzi wychodzi z kościla i ktos tam cos wrzuci? W hipermarketach tez jest duzo ludzi. Po zakonczeniu seansow w kinie tez duzo ludzi wychodz.

Bolek i Lolek

Anuluj