UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego zbierają pod kościolem? Duzo ludzi wychodzi z kościla i ktos tam cos wrzuci? W hipermarketach tez jest duzo ludzi. Po zakonczeniu seansow w kinie tez duzo ludzi wychodz.
Bolek i Lolek
Dlaczego zbierają pod kościolem? Duzo ludzi wychodzi z kościla i ktos tam cos wrzuci? W hipermarketach tez jest duzo ludzi. Po zakonczeniu seansow w kinie tez duzo ludzi wychodz.
Bolek i Lolek