UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja rozumiem, żeby nie zbierali w kościele, żeby nie robić konkurencji naciągaczom w czarnych sukienkach, ale przed?? Najciekawsze, że najbardziej boli to nie samych funkcjonariuszy kk a ich fanatycznych "cywilnych" wielbicieli (nie mylić z prawdziwymi katolikami).
Atheo