UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja rozumiem, żeby nie zbierali w kościele, żeby nie robić konkurencji naciągaczom w czarnych sukienkach, ale przed?? Najciekawsze, że najbardziej boli to nie samych funkcjonariuszy kk a ich fanatycznych "cywilnych" wielbicieli (nie mylić z prawdziwymi katolikami).

Atheo

Anuluj