UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro takie cieżkie życie to niech nie zbierają pod kościolem. Moga zbierac np w parku, na pl. Jagielonczyka, w Bażantarni na ul. Hetmańskiej itp i nikt nie bedzie miał pretensji.
hipek
Skoro takie cieżkie życie to niech nie zbierają pod kościolem. Moga zbierac np w parku, na pl. Jagielonczyka, w Bażantarni na ul. Hetmańskiej itp i nikt nie bedzie miał pretensji.
hipek