UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro takie cieżkie życie to niech nie zbierają pod kościolem. Moga zbierac np w parku, na pl. Jagielonczyka, w Bażantarni na ul. Hetmańskiej itp i nikt nie bedzie miał pretensji.

hipek

Anuluj