UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż mój przedmóca nieco przesadza, nie wszystko co pozostalo po Niemcach nisczono, ten budynek (wypalany a później rozebrany) też był budynkiem sądu, wcześniejszym, po wybudowaniu obecnego (co świadczy, że nie wszystko burzono) też pozostał budynkiem śadowym.

karolus

Anuluj