UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też się cieszę, że wybywam w piatek na Śląsk z tego MIASTA EMERYTÓW -NOWACZYKOGRODU 9 dla niezorintowanych POdpowiadam o co chodzi, Elblag oczywiście), ale wrócę i będę robił porządki. A buraki z Um niech się cieszą "nie swoją " imprezą.

Alojzy

Anuluj