UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też się cieszę, że wybywam w piatek na Śląsk z tego MIASTA EMERYTÓW -NOWACZYKOGRODU 9 dla niezorintowanych POdpowiadam o co chodzi, Elblag oczywiście), ale wrócę i będę robił porządki. A buraki z Um niech się cieszą "nie swoją " imprezą.
Alojzy