UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jedyną rzeczą jaką gwarantuje nam państwo są podwyżki, bezrobocie, wszystko drogie i droższe a to wszystko do 67roku życia i do piachu, zeby emerytury nie płacic


Anuluj