UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

smutne jest to, że takie akcje są wyręczaniem państwa. takich akcji nie powinno być. państwo powinno zadbać o to, żeby wszędzie było, to jest potrzebne. państwo i samorząd na swoim własnym szczeblu. i za to akcji chwała.


Anuluj