UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak autor Reportazu napisał, ,Bez nich nie pojedziesz"wiec uważam ze te foki są nie na miejscu bo powinny pokazać Ludzi którzy tam Pracują wszystkich co obsługują ten sprzęt, a nie sam sprzęt poprostu beznadzieja Autor się powinien wstydzic albo nie zamieszczac Bezdennych Fotek lub zmienic Tytuł artykułu Pozdrawiam nie kompetentnego autora
pasażer