UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ratujmy Tramwaje Elbląskie !NIE POZWÓLMY BY URZĘDASY POPAPRAŃCY ZLIKWIDOWALI TRAMWAJ W CIĄGU UL.KRÓLEWIECKIEJ

Alojzy

Anuluj