UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ratujmy Tramwaje Elbląskie !NIE POZWÓLMY BY URZĘDASY POPAPRAŃCY ZLIKWIDOWALI TRAMWAJ W CIĄGU UL.KRÓLEWIECKIEJ
Alojzy
Ratujmy Tramwaje Elbląskie !NIE POZWÓLMY BY URZĘDASY POPAPRAŃCY ZLIKWIDOWALI TRAMWAJ W CIĄGU UL.KRÓLEWIECKIEJ
Alojzy