UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jest takze to : http://www.portel.pl/artykul.php3?i=53748 Przecież tak łatwo i tanim kosztem promować Elbląg i okolice .Zapytacie czym i jak ?A no właśnie ...Tramwajami Elbląskimi.

AUTOPROMOCJA

Anuluj