UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy Elblążanie doczekają się by była jedna firma komunikacyjna Tramwajowo-autobusowa. SKOŃCZYĆ z tymi spółkami, które znienawidzili mieszkańcy.


Anuluj