UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy Elblążanie doczekają się by była jedna firma komunikacyjna Tramwajowo-autobusowa. SKOŃCZYĆ z tymi spółkami, które znienawidzili mieszkańcy.
Ciekawe czy Elblążanie doczekają się by była jedna firma komunikacyjna Tramwajowo-autobusowa. SKOŃCZYĆ z tymi spółkami, które znienawidzili mieszkańcy.