UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta niezbyt udana konserwator zabytków M. L-Hofmann jest już profesorem? Pewnie tej wybitnej uczelni w Olsztnie, bo prezydenckim na pewno nie. Bez peanów dla tej konserwator, która szczupła swoją wiedzę o Starym Mieście zawarła w tym niewydarzonym albumie gdzie błędów jest bez liku i okazjało się że nawet nie potrafiła dobrze ściagnąć z Hauke-Stobbe. To jej zawdzięczamy prawie 10-letnie wstrzymanie zabudowy Starego Miasta - bo czy krawężniki na Starym Rynku mają mieć 8 cm czy 10 cm? To jej zawdzięczamy chorą numerację historycznych obiektów - jak np. wspomniany wyżej Dom Królów, barokowa kamienica Maltenporta, czy inne. To jej zawdzięczamy słynną już kostkę brukową ze Strzegomia, to jej zawdzięcza np. restaurator Pod Aniołami nieustanną walkę z wilgocią i przykrymi zapachami. Na tej profesor szybko poznali się w Muzeum Zamkowy w Malborku i dziękujmy dzisiaj, że trzyma się ona daleko od naszego Starego Miasta!

autorska koncepcja???!!!

Anuluj