UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
erg. zawsze, kiedy Ciebie czytyam, zastanawiam sie kim jestes, ze posiadasz tak ogromna wiedze o elblagu i nie tylko jak sie okazuje. historykiem na pewno, moze muzealnikiem? wszystkiego najleoszego z okazji swiat
LXVII