UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciez kazdy moze dostac sie do IKS nie mowcie ze nie ma gdzie grac. Caly elblag jest niepelnosprawny wiec nie ma barier aby stworzyc jeden wielki klub. Kazdemu zabrac po 10pln od podatku i jest wszystko!
IKS ELBLAG