UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

telefon był na wage złota. Zwykły smiertelnik nie miał żadnej szansy na zainstalowanie telefonu. linie zniszczone całkowicie, gruzy tare miasto i okolice 1 maja gruzy -popatrzmy na zdjęcia. Postęp techniki zrobił swoje, ale pozostaje nadal kabel i linia telefoniczna. Ale było fajnie -tramwaje miejskie -winogrona rano i ok 14,sobota, praca do 12 no i mase zabaw w różnych swietlicach wieczorem. Biednie ale przyjemnie.

POLAK EMERYT

Anuluj