UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo. Trzeba mówić i krzyczeć. Historia zatoczyła koło, lub zamydliła nam oczy, bo przychodzi czas, kiedy trzeba znów walczyć i składać ofiary, za co? Za prawo do godnej egzystencji i niedoścignionej sprawiedliwości społecznej. No cóż.

rdsgrgf

Anuluj