UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo. Trzeba mówić i krzyczeć. Historia zatoczyła koło, lub zamydliła nam oczy, bo przychodzi czas, kiedy trzeba znów walczyć i składać ofiary, za co? Za prawo do godnej egzystencji i niedoścignionej sprawiedliwości społecznej. No cóż.
rdsgrgf