UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wzruszające!!! I pomyśleć, że telegram informujący o śmierci syna, tak młodego człowieka, jest rodzinną pamiątką. .. Smutna elbląska historia. Pójdę na wystawę ze sporym zapasem chusteczek.


Anuluj