UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wzruszające!!! I pomyśleć, że telegram informujący o śmierci syna, tak młodego człowieka, jest rodzinną pamiątką. .. Smutna elbląska historia. Pójdę na wystawę ze sporym zapasem chusteczek.
Wzruszające!!! I pomyśleć, że telegram informujący o śmierci syna, tak młodego człowieka, jest rodzinną pamiątką. .. Smutna elbląska historia. Pójdę na wystawę ze sporym zapasem chusteczek.